netgsm

Descripción

Este plugin se fue cerrado el 4 de junio de 2024 y su descarga ya no está disponible. Este cierre es temporal, pendiente de una revisión completa.

Reseñas

18 de enero de 2022
Yıllardır NETGSM’den operatörlük hizmeti alıyoruz ve çok memnunuz. WooCommerce’e geçince plug-in’i de kullanmaya başladık. Çok basit bir arayüzle hemen kurulum yapıp, sorunsuz çalıştırdık. Dönüp NetGsm’i aramaya bile ihtiyaç duymadık. Tek olumsuz yanı kullandığımız Kargo Takip Türkiye eklentisinden kargo şirket ve takip bilgisini çekemedi. Bildirdik, güncelleme yayınlayacağız dediler. Gerçekten Türkiye’de bu derece işini iyi yapan ve kusursuz hizmet sunan şirket sayısı çok az.. Teşekkürler NetGSM..
28 de mayo de 2020
Merhaba. Neden wordpresse üye olan kullanıcı için telefon doğrulaması yapmıyorsunuz? Yorumlarda da herkes bundan şikayetçi olmuş. Woocommerce için zaten bir çok eklenti mevcut ve çok çok uygun fiyatla sms bile satın alabiliyorsunuz. Şimdi neden yapmadığınızı sormuşlar evet ama yapamıyorsanız bir yazılımcıdan destek alabilirsiniz. Grinet adında bir eklenti mevcut. Sisteme kayıt olan kullanıcı telefon numarasını doğrulamazsa anasayfaya ulaşamıyor. Yani anasayfada bir uyarı beliriyor, siz telefonu doğrulamazsanız o uyarı gitmiyor ekrandan. En azından böyle bişey yapabilirsiniz.
26 de febrero de 2020
Güzellik merkezi sitemiz için üyelerin cep telefonlarını kaydetmek ve randevu saatlerinde mesaj atmak istiyoruz.Üye olurken telefon numarası istensin diye bir seçenek var işaretliyorum ama telefon numarası istemiyor.. Bide eklenti sayfasının alt kısmında bir uyarı yazıyor, ödeme sayfasında yeni üye olurken istenecektir diye. Ben web sitemden ödeme almıyorum, yada herhangi bir şey satmıyorum. Bunu kendime göre nasıl düzenleyebilirim. Yani site ilk açıldığında sol üst köşedeki Üye Ol linkine tıklayınca telefon numarasınıda girilmesini zorunlu tutsun istiyorum. Bu konu hakkında fikir verebilirmisiniz.
17 de febrero de 2020
Neden sadece woocommerce. Herkes woocommerce kullanmak zorunda değil. Ben web sitemde aylık 15bin kişiye anket düzenliyorum. Telefon bilgilerini almak benim için çok avantajlı olur. Ayrıca wordpress kayıt ekranında telefon bilgisinin istenmeside admin kontrolüne bırakılacak şekilde geliştirilmelidir.
12 de febrero de 2020
Süper eklenti. Netgsm’in tüm hizmetleri gibi woocommerce eklentisi de harika ve çok faydalı. Tüm alanlarda tüm ihtiyaçlarımı gören bir firma. Her yerde de tavsiye ediyorum, edeceğim de. Teşekkürler. I think this plugin for only Turkish user.
Leer todas las 10 reseñas

Colaboradores y desarrolladores

“Netgsm” es un software de código abierto. Las siguientes personas han colaborado con este plugin.

Colaboradores

Traduce “Netgsm” a tu idioma.

¿Interesado en el desarrollo?

Revisa el código , echa un vistazo al repositorio SVN , o suscríbete al log de desarrollo por RSS .